جستجو
محصولات
  فهرست نزدیک

  مصرفی و سایر

  مشاهده به عنوان جدول فهرست
  مرتب سازی بر اساس
  نمایش در صفحه
  تصویر لیسه پلاستیکی آبی
  تصویر ماله (لیسه) بند کشی نازک پشت بسته

  ماله (لیسه) بند کشی نازک پشت بسته

  10070943
  ماله (لیسه) بند کشی نازک پشت بسته ابزاری کاربردی برای بندکشی و صاف کردن سطوح مختلف مانند کاشی، سرامیک، موزاییک و آجر است. این نوع ماله دارای لبه ی نازکی است که به شما کمک می کند تا بندکشی ظریف و دقیقی را انجام دهید.
  384,000 ریال
  تصویر مشعل ایزوگام مهدوی MAHDAVI

  مشعل ایزوگام مهدوی MAHDAVI

  10070272
  اگر به دنبال یک مشعل ایزوگام باکیفیت و با قیمت مناسب هستید که برای عایق‌کاری سطوح مختلف استفاده شود، مشعل‌های ایزوگام مهدوی MAHDAVI می‌توانند گزینه مناسبی برای شما باشند.
  1,904,000 ریال
  تصویر ماله (لیسه) بند کشی پهن ایرانی

  ماله (لیسه) بند کشی پهن ایرانی

  10070958
  ماله (لیسه) بند کشی پهن ایرانی ابزاری کاربردی برای بندکشی و صاف کردن سطوح مختلف مانند کاشی، سرامیک، موزاییک و آجر است. این نوع ماله دارای لبه ی پهن تری نسبت به ماله های بند کشی نازک است و به شما کمک می کند تا بندکشی سریع و آسان تری را انجام دهید.
  102,000 ریال
  تصویر ماله فلزی کویتی موسوی

  ماله فلزی کویتی موسوی

  10070110
  ماله فلزی کویتی موسوی با توجه به کیفیت بالا، طول عمر مفید، کاربردی بودن و قیمت مناسب، انتخابی ایده‌آل برای بنایی‌ها، گچ‌کاران و سایر افرادی است که در صنعت ساختمان فعالیت می‌کنند. این ماله به شما کمک می‌کند تا کارهای خود را با دقت و ظرافت بیشتری انجام دهید و از نتیجه نهایی کار لذت ببرید.
  1,572,000 ریال
  تصویر لیسه پلاستیکی کاغذ دیواری پارس روور

  لیسه پلاستیکی کاغذ دیواری پارس روور

  10071071
  لیسه پلاستیکی کاغذ دیواری پارس روور با توجه به کیفیت بالا، طول عمر مفید، کاربردی بودن، قیمت مناسب، دسته ارگونومیک و عدم آسیب به کاغذ دیواری، انتخابی ایده‌آل برای نصب آسان کاغذ دیواری در منازل و محل کار است. این لیسه به شما کمک می‌کند تا کار نصب کاغذ دیواری را به طور تمیز و حرفه‌ای انجام دهید و از نتیجه نهایی کار لذت ببرید.
  71,500 ریال